19 Eylül 2020

Evini çok seven Koçtaş'a...

Go-kart pistimizde heyecan dorukta..

Kiralabilir Alanlarla İlgili

Optimall Alışveriş Merkezi - Kayseri

MEDENiYETLERiN BULUŞMA NOKTASINDA BİR CAZİBE MERKEZİ!

İÇ ANADOLU’NUN KALBİNDE YENİ BİR DEĞER YÜKSELİYOR!


Kayseri... Anadolu'nun ilk çağlardan beri cazibe merkezi... Ticaret ve alışeriş yollarının kesiştiği, uygarlıkların kurulduğu bir buluşma noktası! Kayseri'de doğup, uluslararası markalarıyla dünyaya ulaşan Boydak Holding şimdi, ilk özel projesi ile karşınızda: Optimall!

"Eve dair her şey" sloganıyla yola çıkan Optimall, özellikle iç Anadolu bölgesinin yeni çekim merkezi olmaya aday!

Optimall, bir evi ev yapan her şeyi barındıran, keyifli yaşam olanaklarıyla farklı "concept"ler sunabilen, benzersiz bir alışveriş ve yaşam merkezi.

Optimall'de, ünlü markalar yerlerini almaya bailadı. Siz de Kayserililer'e buradan ulaşmak istiyorsanız, arayın görüşelim.
 

OPTIMALL ÇOK YAKINDA!

Optimall, ulaşım olanakları günden güne gelişen Kayseri'nin en kolay ulaşılabilen noktasında. Haftaiçi kısa alışverişler ve yemek araları, haftasonu keyifli ve uzun gezmeler için ideal bir konumda.
 

EVE DAİR HER ŞEY OPTIMALL’DA!

Mobilyadan elektronik eşyaya, mutfaktan banyoya, beyaz eşyadan ev tekstiline... Evinizle ilgili aklınıza gelecek, almak isteyeceğiniz her şeyi, bir arada, tek bir merkezde bulmak istemez misiniz? Kim istemez? işte Optimall, böyle bir yer! Her gittiğinizde, hem çok keyifli zaman geçirebileceğiniz, hem de çok güzel alışveriş yapabileceğiniz bir yer!
 

ORTAK MUTLULUKLAR OPTIMALL’DA!

Optimall, ulusal ve uluslararası markaların bir araya geldiği, alışverişin tam merkezi! Mobilyanın en tanınmış, en çok tercih edilen markaları, evin ihtiyaçlarını karşılayacağınız hipermarket, yapı ve teknoloji marketler ile ev donanımı satan farklı mağazaları Optimall'da olacak. Burada, evle ilgili her şeyin, en kalitelisini, hesaplısını ve güzelini bulacaksınız!
 

YEME iÇME VE KEYiF OPTIMALL’DA!

Optimall'da, uzun uzun oturacağınız restaurantlardan fastfood'a, keyifli sohbetler yapabileceğiniz cafe'lere kadar farklı seçenekleriniz var. Seçkin restauran ve cafe'lerin yer alacağı "Foodcourt"un, 1000 kişilik oturma kapasitesi bulunuyor. Optimall, çocuklar için de özel eğlence ve keyif alanlarıyla donatıldı.

 

EVİNİZDEKİ RAHATLIK OPTIMALL’DA!

 Optimall'a geldiğinizde, evinizdeki aynı rahatlık ve keyifi bulacaksınız. Optimall'in 40.000 m2'lik kapalı alanının 20.000 m2'si mağazalara ayrıldı. Bu alanın 3000 m2'si gıda marketi için, 7500 m2'si yapı market için, 3300 m2'si teknoloji marketi için, 3000m2'si mobilya mağazası için kullanılabilecek. Ayrıca 17000 m2'lik kapalı otopark, outlet mağazaları ve cafe-restaurant alanları da var. 20 mağaza olarak planlanan Optimall, ilk sözle?mesinin Türkiye'nin en büyük yapı marketlerinden biri ile yaptı. şimdi sıra diğer mağazalarımızda. Siz de, ayda 450.000 kişinin gezeceği bu büyük merkezde yer almak için acele edin.